Hozzáadott 1 month ago

Ügyfélszolgálati munkatárs

Munkavégzés helyePEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2021-08-31

KategóriaCall Centre and Customer Service

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS
- heti 40 óra  -

FELADATOK:

  • az ügyfélszolgálatra érkező telefonhívások fogadása, kezelése
  • levelek, e-mailek megválaszolása
  • panaszkezelés, problémamegoldás, teljes körű reklamációkezelés
  • teljes körű információ- és segítségnyújtás vásárlóink részére
  • széleskörű vásárlói megkeresések kiszolgálására

 AMIT KÍNÁLUNK:

  • bruttó bér: 380.000 Ft
  • Cafeteria  nettó 25.000 Ft
  • Közösségi közlekedéssel való munkába járás 100%-os támogatása
  • gyümölcsnapok a modern és világos irodában

ELVÁRÁSOK:

  • közép- vagy felsőfokú végzettség
  • ügyfélszolgálati munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás

MUNKAIDŐ:

  • 3 műszak 6:00 – 22:00 óra között
  • Home office lehetőség esti műszakok esetén, betanulási idő után

MUNKAVÉGÉZS HELYE:
Budapest XIII. kerület

Legutóbbi kereséseim

  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Környe, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • PEST, Halásztelek, Hungary PP Adecco
  • Specialist