Hozzáadott 1 year ago

Operátor

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-12-16

KategóriaManufacturing and Production

Operátor

Munkatársakat keresünk 2 műszakos Operátor pozícióba!
A nehéz gazdasági helyzetben is gyors ütemben bővülő, 100 %-ban német tulajdonú győri partnervállalatunk Operátorokat és Összeszerelőket keres könnyű fizikai munkavégzésre. Ha egy olyan céget keresel, ahol munkádat mind emberileg, mind anyagilag a megérdemelt mértékben honorálják, s szeretnél egy nyitott, jó kedélyű csapat tagja lenni, jelentkezz, és mi mindenképp felhívunk. Önéletrajzod csatolásával előnyre teszel szert!
Miért éri meg jelentkezni?:
  • Nyugodt, kollégák érdekeit szem előtt tartó munkahely
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes alapbér
  • Mozgóbér
  • Cafetéria
  • Teljesítménybónusz max. 10%
  • 100%-ban térített helyi és helyközi bérlettámogatás
  • Munkaidőkeret nélküli túlóra-elszámolás!

Feladatok:
  • Alumíniumlécek (kb. 1 kg) felhelyezése fémkeretre
  • Alumínium lécek begyűjtése, adminisztrálása
  • Minőségellenőrzés
  • Együttműködés a csapat többi Tagjával
  • Vagy Összeszerelői munkakör (fizikailag könnyű, betanulható munka)

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Jó látás (akár szemüveggel)
  • Megfontoltság, precizitás
  • Munkavégzés iránti igényesség
  • Felelősségtudat
  • Alapvető matematikai készségek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Operátori tapasztalat a pozíció betöltéséhez előnyt jelent

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Lajosmizse, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Nagykáta, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Demecser, Hungary PP Adecco
  • Staff