Hozzáadott 2 weeks ago

Karbantartás támogató irodai munkatárs

Munkavégzés helyeTOLNA, Dunaföldvár, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2021-10-01

KategóriaBuilding and Construction

Bioüzemanyagot gyártó partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:
Karbantartás támogató

Miért érdemes megpróbálnod?
•    Mert versenyképes bércsomagra számíthatsz (alapbér, bónusz, cafetéria, élet-és balesetbiztosítás, egészségügyi szolgáltatás);
•    Mert kiemelten támogatják munkába járásod saját autó használata esetén 30Ft/km;
•    Mert szakmai fejlődési lehetőség vár Rád egy stabil hátterű vállalatnál;
•    Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkát láthatsz el.
Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

•    Karbantartási tervek szerinti leállásokhoz szükséges adatgyűjtés, munkaszervezés, feladatok összehangolása;
•    Heti, havi, negyedéves riportok elkészítése a vezetés számára;
•    Karbantartási tervek összehangolása, egyeztetése lead tervezővel, erőforrás tervezés (humán, tárgyi);
•    Együttműködés tervezőkkel új területek rendszerbe integrálása során
•    Alvállalkozói munkák szervezése és ellenőrzése;
•    Kapcsolattartás, információáramlás segítése beszállítókkal, külföldi partnerekkel, karbantartásban, leállásokban résztvevő szereplőkkel;
Te vagy az IGAZI, ha
•    Középfokú végzettséggel rendelkezel (felsőfokú végzettség előnyt jelent);
•    Könnyedén átlátod az összefüggő folyamatokat, egymásra épülő feladatokat;
•    Szervezői, adminisztratív tapasztalattal rendelkezel;
•    Magabiztos angol nyelvtudásod van írásban és szóban egyaránt;
•    Műszaki, karbantartói területen szerezett tapasztalatod van;
•    Használtál már vállalatirányítási rendszert.

Munkavégzés helye: Dunaföldvár

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Csömör, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • NÓGRÁD, Salgótarján, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Staff