Hozzáadott 2 months ago

EHS mérnök

Munkavégzés helyeKOMÁROM-ESZTERGOM, Oroszlány, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2021-09-15

KategóriaEngineering and Technical

EHS mérnök

Amire számíthatsz, ha elnyered az állást:
  • Biztos háttér, stabil munkahely
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • A régióban kiemelkedő fizetés, béren kívüli juttatások

A következő feladatok várnak rád:
  • A termelés és a társterületek EHS támogatása
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi feladatok ellátása, oktatások megtartása
  • Rendszeres munkavédelmi ellenőrzések
  • Munka-, baleset-, tűzvédelmi szabályzatok készítése
  • Kapcsolattartás a szakhatóságokkal
  • Hulladékgazdálkodási és mentési terv elkészítése
  •  ISO 14001/45001 és a vállalatspecifikus irányítási rendszer üzemeltetése
  • Megelőzési stratégia kidolgozásában való részvétel
  • Kockázatkezelések készítése
  • Környezeti tényezők, hatások vizsgálata

Várjuk a jelentkezésed, ha a következőkkel rendelkezel:
  • Felsőfokú szakirányú (környezetvédelmi- vagy munkavédelmi szakmérnök) végzettséggel
  • Környezetvédelmi- vagy munkavédelmi technikusi képzettséggel
  • Legalább 3 év EHS mérnöki tapasztalattal
  • Minimum 2 évig autóipari vagy hasonló gyártókörnyezetben, hasonló munkakörben szerzett gyakorlattal
  • Egészségvédelmi, ergonómiai és tűzvédelmi ismeretek
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudással
  • Jó problémamegoldó képeséggel, kreatív, proaktív, eredményorientált, csapatjátékos szemléletmóddal
  • Prezentáció és belső oktatások terén szerzett tapasztalattal

A munkavégzéshez előnyt jelent:
  • ISO 14001/45001 belső auditori képesítés
  • ADR tanácsadói végzettség
  • SAP ismeret

Munkavégzés helye:
  • Oroszlány

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • GYOR-MOSON-SOPRON, Fertőszentmiklós, Hungary Staffing Adecco
  • Staff