Hozzáadott 1 month ago

Gépész tervező-, fejlesztőmérnök

Munkavégzés helyeFEJÉR, Fejér megye, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2021-10-25

KategóriaManufacturing and Production

Amire számíthatsz, ha elnyered az állást:
  • Dinamikus, fiatalos munkakörnyezetben való munkavégzés
  • Motivált és motiváló csapatban való együttműködés
  • Változatos projektek
  • Szakmai és személyes fejlődés biztosítása
  • Vonzó juttatási csomag

A következő feladatok ellátása vár majd rád:
  • 3D modellek, műhelyrajzok készítése
  • Készülékek, megfogók, célgépek tervezése
  • Műszaki tervezőszoftverek és adatbázis kezelése, használata, dokumentációk elkészítése
  • Aktív részvétel gyártósorok automatizálásában
  • A 8 fős gyártó csoport munkájának támogatása, rajzok felülvizsgálata, szükség szerinti módosítása
  • Területvezető munkájának mérnöki oldalról történő segítése
  • Kapcsolattartás bel- és külföldi ügyfelekkel, partnerekkel

Várjuk a jelentkezésed, ha a következőkkel rendelkezel:
  • Felsőfokú/egyetemi gépészmérnöki végzettség
  • Tervezési ismeretek, műszaki rajz készítés
  • NX és Solid Edge szoftverek ismerete
  • Minimum 2-4 év gyártó területen szerzett releváns tapasztalat
  • Kommunikáció szintű angol vagy német nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Mérnöki, racionális szemléletmód
  • Nagyfokú precizitás
  • Jó kommunikációs készség

A napi munkavégzésedhez előnyt jelent:
  • További 3D modellező, tervező, szerkesztő szoftverek ismerete
  • Technologizálási ismeretek
  • CAM szoftver használata
  • Megmunkálási eljárások ismerete
  • Forgácsolási tapasztalat

Munkavégzés helye:
  • Fejér megye

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, 11. kerület, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • ZALA, Zalaegerszeg, Hungary Staffing Adecco
  • Staff