Hozzáadott 2 years ago

IT Infrastruktúra üzemeltető

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-02-17

KategóriaIT and Telecommunications

Adecco a világ egyik vezető HR szolgáltatója
IT infrastruktúra üzemeltető
pozícióba keres szakembert budapesti lokációval
Főbb feladatok:
  • MS Windows szerver környezet üzemeltetése
  • L2-L3 szintű támogatás biztosítása
  • VMware üzemeltetése
  • backup, storage menedzsment
  • alapvető hálózati beállítások kezelése
  • fejlesztési és migrációs projektekben való részvétel
  • banki alkalmazás támogatásban szerzett ismeret előny

Amit várunk:
  • felsőfokú végzettség (vagy demonstratív, releváns tapasztalat)
  • MS windows szerver környezetben szerzett min 3-5 év tapasztalat
  • ticketing rendszerek, SLA-k ismerete
  • CISCO ismeret előny
  • magabiztos Angol nyelvtudás
  • jó csapatjátékos

Amit kínálunk:
  • stabil globális vállalati háttér
  • fejlődési lehetőségek, szakmai kihívások
  • HO lehetőség

További információk, jelentkezés: Rácz György Senior Recruitment Consultant

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • BARANYA, Mohács, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Kisújszállás, Hungary PP Adecco
  • Staff