Hozzáadott 4 days ago

Műszakvezető - 2 műszak

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2021-11-26

KategóriaManufacturing and Production

Partnerünk Európa egyik legnagyobb csomagolóeszköz gyártó vállalata, amely éves szinten több mint 6 milliárd dobozt gyárt, több mint 30 országban van jelen, hazánkban 3 telephelyen. Győri nyomda és csomagolóeszköz gyárába keressünk kollégát az alábbi pozícióba:
Műszakvezető
Amit kínálunk:

  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Válságálló iparág
  • Szakmai és anyagi megbecsülés
  • Bónusz és bejárási támogatás
  • Cafeteria rendszer

Főbb feladatok, munkák:
  • Gyártás felügyelete, problémák elhárítása
  • Alapanyag/segédanyag rendelés a raktárból
  • Szükség esetén gyártási sorrend változtatás
  • Szükséges dokumentumok biztosítása a gyártás részére
  • Műszakbeosztás készítése
  • Anyagfogyás könyvelésének felügyelete
  • Késztermék raktárra adása
  • Üzemben levő alap és segédanyagok készletének ellenőrzése
  • Kiszállítások előkészítése, felügyelete
  • Műszakjelentés készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Két vagy három műszakos munkarend vállalása
  • Minimum 2 éves gyártásban szerzett vezetői tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai alapismeretek
  • Jó műszaki érzék

Várom jelentkezését önéletrajzának csatolásával!
Amennyiben érdekli állásajánlatunk kattintson a „jelentkezz” linkre és adja meg elérhetőségeit. További információkért hívja Danit a +36 30 369 8073-as telefonszámon.

Legutóbbi kereséseim

  • VESZPRÉM, Pápa, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco
  • Staff