Hozzáadott 2 years ago

Gyártási operátor

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest IX., Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-04-07

KategóriaManufacturing and Production

Ha igazán stabil céget és kiszámítható jövedelmet keresnél hosszú távon, akkor ez a te állásod!

Amik a feladataid lesznek:

  • Mozgalmas munka, de fizikailag nem megterhelő
  • Gépek elindítása és működtetése, gyártott kártyák előkészítése, csomagolása
  • Tiszta térben történő munkavégzés (kötelező védőruha: köpeny, szájmaszk, hajháló, kesztyű, munkavédelmi cipő)

Amit kérünk a pozíció betöltéséhez:

  • Gyártás-termelésben szerzett tapasztalat
  • Önéletrajz
  • Megbízható, precíz személyiség és gyors, pontos munkavégzés
  • Jó kézügyesség és monotonitástűrés
  • Három műszakos munkarend vállalása (6:00-14.00;14.00-22.00;22:00-06:00)
  • Előny, de nem feltétel: hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Nyitottság a tanulásra

Amit kínálunk:

  • Kezdő bér nettó 230.000 Ft, majd a 4. ledolgozott hónap után akár nettó 280.000 Ft/hó
  • Nettó 32.250 Ft cafeteria a belépéstől
  • 100%-os BKK bérlettámogatás (9500 Ft)
  • Folyamatos előrelépési lehetőség pozícióban és bérben egyaránt
  • Ingyenes képzések
  • Megbízható és kiszámítható jövedelem hosszú távon
  • Összetartó csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 9. kerület

Ha érdekel a lehetőség és el tudod magad képzelni egy hosszútávú elköteleződést kívánó munkahelyen, akkor jelentkezz önéletrajzod beküldésével!

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Tiszakécske, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Staff