Hozzáadott 1 year ago

Áruösszekészítő

Munkavégzés helyePEST, Ecser, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-05-13

KategóriaWarehousing

ÁRUÖSSZEKÉSZÍTŐ

FELADATAID
  • rendelések összekészítése, komissiózás: szárazáru, hűtött (0-4 °C) vagy mélyhűtött (-24 °C) területen
  • a raktári munkafolyamatokban való aktív részvétel
  • a készre komissiózott raklapok szállítása az árukiszállítási sávokra
  • raklapok fóliázása, csomagolása, feliratozása
  • raktárleltározásban való részvétel

ELVÁRÁSOK
  • rugalmasság a munkaidő-beosztásban
  • megbízhatóság, pontosság, együttműködő készség
  • targoncás jogosítvány megléte előny, de nem feltétel (3313)
  • fizikai terhelhetőség

AMIT KÍNÁLUNK
  • elérhető nettó bér pótlékokkal: 314.000 Ft
  • nettó 240.000 Ft alapbér + 24.600 Ft Cafeteria
  • kormányrendelet szerinti munkába járás költségének 100%-os térítése 86% helyett
  • gépjárművel történő munkába járás térítése (15 Ft/km)
  • céges buszjáratok
  • nagy értékű egészségbiztosítási csomag
  • stabil munkahely, modern munkakörnyezet és munkavégzési eszközök

MUNKAVÉGZÉS HELYE
2233 Ecser
Betanulás SZIGETSZENTMIKLÓSON

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BÁCS-KISKUN, Tiszakécske, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • CSONGRÁD, Szarvas, Hungary PP Adecco