Hozzáadott 1 year ago

Junior Recruitment Consultant

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest XIII., Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-06-21

KategóriaHuman Resources and Recruitment

Ha egy változatos, izgalmas és pörgős állást keresel, amivel építheted a jövőd és rengeteget tanulhatsz a HR-ről, akkor érdemes jelentkezned saját csapatunkba, mint

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Bónuszrendszer
  • Mentorálás az első naptól kezdve, hogy te is a szakma legjobbjává válhass
  • Rugalmas munkaidő, heti két nap HomeOffice lehetőség
  • Közvetlen vezetés, befogadó munkahelyi légkör, nyitottság az ötleteid megvalósítására
  • Multinacionális környezet, stabil háttérrel rendelkező cég
  • Fiatal, vidám, barátságos és professzionális csapat teli lendülettel és motivációval

Feladatok és felelősségi körök:

  • Teljeskörű, end-to-end toborzási folyamatok lebonyolítása
  • Felelősségteljes és önálló menedzselése fehér-és kékgalléros toborzási projekteknek
  • Hirdetések írása, hirdetési felületek felkutatása, marketing anyagok szerkesztése
  • Telefonos, online vagy személyes előszűrés, interjúszervezés és tartás
  • Adatbázisszűrés
  • Folyamatos kapcsolattartás partnereinkkel és együttműködés belső osztályinkkal
  • Riportok, jelentések készítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Magabiztos középszíntű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Előny: toborzásban/HR területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló szervezői képesség
  • Önálló döntéshozatal képessége
  • Rugalmas, pörgős, nyitott, kedves személyiség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 13. kerület

Mi a magyar Adecco-nál hiszünk abban, hogy az önálló gondolat és kreativitás érték, hogy egyenlő esély jár mindenkinek nemtől, kortól, társadalmi hovatartozástól vagy származástól függetlenül.

Legutóbbi kereséseim

  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco
  • Staff