Hozzáadott 1 month ago

Customer Support Specialist

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2021-10-25

KategóriaCall Centre and Customer Service

Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Stabil vállalati háttér
  • Pozitív és motiváló irodai légkőr
  • Változatos önálló munkavégzés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Mobiltelefon, laptop

Feladatok:
  • Új és meglévő vevőink rendeléseinek bevitele és feldolgozása a rendszerünkben
  • Ügyfelek kéréseire telefonos vagy e-mailben történő válaszadás
  • Az értékesítési csapat támogatása és közreműködés a bevételi célok élérésében
  • Ügyfélszolgálat biztosítása a meglévő, illetve új partnereknek
  • Proaktívan kommunikáció az ügyfelekkel (az ügyfelek elégedettség növelése érdekében)
  • Fontos összekötő szerep vállalása cégünk és az ügyfelek között, rendelések, szállítások és panaszok lebonyolítása terén
  • Esetleges vevői panaszok megfejtése – hibás vagy hiányzó termék kicserélése, illetve pótlása, árkorrekciók és termék visszaküldési folyamatok kezelése
  • Az ügyfelek vagy az értékesítési csapat által kért rendelési módosítások/frissítések feldolgozása
  • További ügyfélszolgálati feladatok ellátása pl.: vevők hívásainak fogadása, raktárkészlet és lista-árakról való tájékoztatás nyújtása
  • A megrendelések ellenőrzése és ezen megállapodások vevőknek történő visszaigazolása
  • A környezetvédelmi adó bejelentésről havi egyszeri riport elkészítése
  • Rendelés tartomány, és egyéb riportok készítésé és továbbítása a partnereknek

Követelmények:
  • Korábbi CRM/ERP rendszerekben szerzett munkatapasztalat (SAP előny)
  • 3-5 éves ügyfélszolgálati/ rendeléskezelési tapasztalat
  • Jó angol nyelvtudás, olasz nyelv előny
  • Office csomag ismeret – minimum közepes
  • Előnyt jelenthet magas szintű Excel ismeret (Pivot, Fkeres)
  • Megbízhatóság, precizitás, jó munkabíró képesség

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Sárszentmihály, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nagykálló, Hungary Staffing Adecco
  • Staff