Hozzáadott 2 years ago

Key Account Manager (FSL)

Munkavégzés helyePEST, Újhartyán, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-02-02

KategóriaManufacturing and Production

Az Adecco a világszerte vezető tető és falrendszereket gyártó partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Miért érdemes megpróbálnod?

•    multinacionális környezet, családias hangulat;
•    stabil és kiszámítható nagyvállalati háttér;
•    szerteágazó kihívásokkal teli feladatok;
•    attraktív bércsomag (alapbér,bónusz, céges autó).

Te vagy az IGAZI, ha

•    felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel;
•    legalább 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalatod van;
•    tárgyalóképes angol nyelvtudásod van szóban és írásban egyaránt;
•    felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezel;
•    kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő, önszervező képességed van;
•    precíz vagy és következetes;
•    SAP ismeret előnyt jelent.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

•    árajánlatok készítése az FSL termékrendszerekhez;
•    a vevőszolgálati csapat támogatása az FSL termékrendszerekhez kapcsolódó technikai kérdésekben;
•    az FSL termékrendszerek telepítési specifikációinak tervezése;
•    az értékesítési és a vevőszolgálati csapat folyamatos tájékoztatása a termékrendszerekkel, specifikációkkal, árképzéssel és marketinggel kapcsolatos összes lényeges információról;
•    ügyfél-tanácsadás telefonon vagy levélben;
•    új ügyfelek felkutatása az értékesítési csapattal együttműködve, részvétel az ügyfél találkozókon, kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel;
•    strukturált árajánlatkövetés.

Munkavégzés helye: Újhartyán/országos

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, 1082 Budapest, Hungary PP Adecco