Hozzáadott 2 years ago

Minőségellenőr

Munkavégzés helyePEST, Nagykőrös, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-02-14

KategóriaManufacturing and Production

Az Adecco elektronikai termékeket gyártó partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Miért érdemes megpróbálnod?

• versenyképes jövedelemet;
• cafetériát kapsz;
• modern munkakörülmények között dolgozhatsz.

Te vagy az IGAZI, ha

• minimum középfokú végzettséged van;
• pontosan, precízen és megbízhatóan végzed a munkád;
• tapasztalattal rendelkezel minőségellenőrzés területén és tudod vállalni a folyamatos munkarendet.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

• termék vizsgálatokat  végzése a vonatkozó utasítások szerint;
• minőséggel kapcsolatos visszajelzések adása a gyártás számára;
• javító intézkedések kérése szükség esetén;
• gondoskodik a nem megfelelő termék elkülönítéséről; azonosításáról;
• végrehajtja maradéktalanul a felettes által kiadott feladatokat, munkautasításokat.

Munkavégzés helye:  Nagykőrös

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff