Hozzáadott 1 month ago

HR adminisztrátor - létszámtervező

Munkavégzés helyePEST, Csömör, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2021-10-08

KategóriaManufacturing and Production

On-site csapatunkba keresünk Létszámtervező HR adminisztrátor munkatársat.
Feladatok
  • Munkaerő tervezése és szükség szerint szervezése,
  • hosszabb távú stratégia felépítése a munkaerőt illetően,
  • Kapcsolattartás a partnerrel (munkaerővel kapcsolatos kérdésekben),
  • Riportok készítése,
  • Napi operatív munka koordinálása,
  • Onsite Manager helyettesítése (operatív feladatokban).

Elvárások:
  • Gyári környezetben munkaerő szervezésében és koordinálásban szerzett legalább 1 éves tapasztalat,
  • VAGY más területen munkaerő szervezésében és koordinálásban szerzett legalább 2 éves tapasztalat,
  • Angol középfokú nyelvtudás szóban és írásban,
  • határozott, feladat és eredmény orientált személyiség,
  • ügyfél orientált gondolkodás,
  • kiváló kommunikációs készség.

Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Céges buszjárat Újpest Városkaputól,
  • Ingyenes parkolási lehetőség,
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség, a Covid alatt is működő, kiemelt gyártó vállalatnál.

Munkaidő: heti 40, napi 8 óra irodai munkavégzés​​​​​
Munkavégzés helye: Csömör

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • ZALA, Nagykanizsa, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • VESZPRÉM, Pápa, Hungary PP Adecco