Hozzáadott 1 year ago

Raktáros targoncás

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-05-26

KategóriaWarehousing

Az Adecco, a világ vezető HR szolgáltatója stabil hátterű, ötvözzött és félkész alumínium ipari termékek értékesítésével és megmunkálásával foglalkozó partnercége számára keres munkatársat.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés - nettó 260-300.e Ft
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munkahely egy fejlődő környezetben
  • Megbízható csapat, befogadó közösség

Ilyen feladatokra számíthatsz:
  • daraboló és megmunkáló gépek kezelése, a darabolt termékek minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • áruk mozgatása, tételes minőségi, mennyiségi átvétele, minőségellenőrzése
  • áruk mozgatása a kimenő és bejövő szállítólevelek alapján
  • gyűjtő fuvarok összerakása, csomagolása, felrakása
  • munkagépek rendszeres tisztítása, karbantartási nyilvántartások vezetése
  • ügyfelek magas szintű kiszolgálásának biztosítása
  • folyamatos kommunikáció biztosítása a raktár és raktárkoordináció között
  • éves leltározásban való részvétel, nyilvántartások vezetése

Te vagy az ideális jelölt, ha:
  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • birtokodban van a targonca-és emelőgép kezelői végzettség
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezel
  • tudod vállalni a 2 műszakos munkarendet (8 órás műszakok)
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Munkavégzés helye:
  • Budapest, IV. kerület

Legutóbbi kereséseim

  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Demecser, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist