Hozzáadott 2 years ago

CNC forgácsoló

Munkavégzés helyeFEJÉR, Bodajk, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-01-11

KategóriaManufacturing and Production

Amire számíthatsz, ha elnyered az állást:
  • Dinamikus, fiatalos munkakörnyezetben való munkavégzés
  • Motivált és motiváló csapatban való együttműködés
  • Változatos projektek
  • Szakmai és személyes fejlődés biztosítása
  • Vonzó juttatási csomag (havi bónusz, cafeteria, munkába járás támogatás, féléves és évvégi prémium)
  • 2 műszakos munkarend

A következő feladatok ellátása vár majd rád:
  • Egyedi és kisszériás munkadarabok megmunkálása műszaki rajz vagy modell alapján
  • CNC forgácsológépek önálló programozása, esetenként CAM program alapján

Várjuk a jelentkezésed, ha a következőkkel rendelkezel:
  • Középfokú szakirányú végzettség (Gépi forgácsoló, CNC forgácsoló, OKJ CNC esztergályos)
  • Műszaki rajz olvasásában szerzett gyakorlat
  • Forgácsolási technológiák ismerete
  • 3-5 éves szakma tapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés

A napi munkavégzésedhez előnyt jelent:
  • 5 tengelyes megmunkáló központ ismerete (Heidenhain és NTC vezérlő)
  • CAD/CAM ismeretek (NX)
  • Nagygépes tapasztalat

Munkavégzés helye:
  • Bodajk

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco