Hozzáadott 1 year ago

Karbantartási mérnök

Munkavégzés helyeSZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Vásárosnamény, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-05-03

KategóriaManufacturing and Production

Partnerünk részükre keresünk KARBANTARTÓ MÉRNÖKÖT
Feladatok:
Gépek, berendezések folyamatos ellenőrzése, fejlesztése
Gyártóberendezések tervezett gépészeti karbantartása
Gépmeghibásodás esetén részvétel a hiba feltárásában és javításában
Tartalék alkatrészek és szerszámok beszerzésének támogatása
Elvárások:
Gépészmérnöki végzettség
+3 év gyártási területen eltöltött idő
Karbantartási tapasztalat
Angol nyelv kommunikációképes ismerete
Juttatások:
Versenyképes alapbér
Utazási támogatás
Biztos, nemzetközi háttér
Környezettudatos termelést szem előtt tartó vállalat, ahol fontos, hogy szerepet játszanak az élet környezetbarátabbá és természetesebbé tételében
Jelentkezéshez kérjük küldje el önéletrajzát.

Legutóbbi kereséseim

  • HEVES, Hatvan, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco