Hozzáadott 1 year ago

Project Controller

Munkavégzés helyeSZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Vásárosnamény, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-05-03

KategóriaManufacturing and Production

Partnerünk részére keresünk Kontroller szakembert
Feladatok:
  • Projektek nyomon követése, a projekt menedzsment munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás a projektekben érintettekkel
  • Projektekkel kapcsolatos havi riportok, elemzések, prezentációk elkészítése
  • Döntéstámogatáshoz kimutatások, készítése
  • Ad-hoc elemzések / kimutatások készítése

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (gazdasági vagy pénzügyi szakon)
  • Építőipari projektekben szerzett tapasztalat (épületgépészeti gyakorlat előny)
  • Közép- vagy nagyvállalatnál projekt kontrolling területen szerzett gyakorlat
  • Strukturált gondolkodásmód, kitűnő elemző készség
  • Önállóságra képes, proaktív, a munkában precíz egyéniség
  • MS Excel magas szintű ismerete, SAP tapasztalat előny
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete

Juttatások:
  • Versenyképes alapbér
  • Utazási támogatás
  • Biztos, nemzetközi háttér
  • Környezettudatos termelést szem előtt tartó vállalat, ahol fontos, hogy szerepet játszanak az élet környezetbarátabbá és természetesebbé tételében

Jelentkezéshez kérjük küldje el önéletrajzát.

Legutóbbi kereséseim

  • CSONGRÁD, Szarvas, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BÁCS-KISKUN, Tiszakécske, Hungary PP Adecco
  • PEST, Szigetszentmiklós, Hungary Staffing Adecco
  • Staff