Hozzáadott 2 years ago

Minőségbiztosító Álláslehetőség

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-01-28

KategóriaManufacturing and Production

Nyúli székhelyű, kis- és közepesszériás műszakicikk gyártásra specializálódott Parterünk Minőségbiztosítási szakembert keres, akár azonnali kezdéssel, délelőttös műszakba. Ha szívesen lennél egy professzionális, megbízható, emberközpontú szakmai stáb tagja, jelentkezz fényképes önéletrajzoddal, és mi mindenképp visszahívunk!
Miért remek lehetőség?
  • A magas kezdő-juttatási csomag mellett lehetőséged lesz új technológiákkal megismerkedni, és továbbképzéseken részt venni, így Partnerünknél a nagyfokú szakmai fejlődés garantált. A juttatási csomagról, a jelentkezést követően, telefonon tudunk további tájékoztatást nyújtani.

Mikor érdemes jelentkezned?
  • Ha van minőségbiztosításban szerzett tapasztalatod
  • Méréstechnikában kimondottan jártas vagy
  • Lemezmegmunkáló folyamatok minőségbiztosításában volt már szereped
  • Jól beszélsz németül
  • Felsőfokú végzettség nem kritérium, de fontos, hogy érts az alább felsorolt munkaköri kritériumokhoz

Pozícióhoz tartozó munkakör:
  • Beszállított, illetve helyben gyártott félkész- késztermékek méréses- és vizuális ellenőrzése, műszakirajz vagy vevőspecifikus igények szerint
  • Döntés a termék megfelelőségéről, kiküldés engedélyezéséről/elutasításáról
  • Dokumentációk vezetése, kezelése, vállalatirányítási rendszerben történő alkalmazása
  • A cég mérőeszközeinek nyilvántartása, kalibrálása, szükség esetén cserefolyamatok koordinálása
  • Minőségbiztosítási követelmények megismertetése a kollegákkal, azok betartatása
  • Nem megfelelőség esetén külső- vagy belső reklamációk indítása, kezelése, magyar/német nyelven
  • Költség- és selejtcsökkentő intézkedések kezdeményezése, bevezetése, nyomon követése
  • ISO 9001:2015, és a környezetvédelmi szabvány betartatása
  • Auditokon esedékes prezentációk elkészítése

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Cegléd, Hungary PP Adecco
  • HEVES, Gyöngyöstarján, Hungary Staffing Adecco
  • Staff