Hozzáadott 1 year ago

Termelési operátor

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-10-12

KategóriaManufacturing and Production

Műanyag karosszériaelemek fröccsöntésével, lakkozásával és összeszerelésével foglalkozó győri partnerünk részére keresünk munkatársakat a szereldei területre a következő munkakörbe:

Amit kínálunk:
  • Kiemelkedő termelési körülmények
  • Jól kiszámítható műszakmodell 3 műszakban 8 órában
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kedvező ösztönző és juttatási rendszer, magas cafeteria és teljesítménybónusz
  • 13. havi juttatás sikeres üzleti év esetén

Főbb feladatok, munkák:
  • Autóipari alkatrészek munkautasítás alapú összeszerelése
  • Csavarozó gépek és egyéb berendezések használata
  • Festett autóalkatrészek kezelése
  • Legyártott termékek vizuális ellenőrzése
  • A termeléshez kapcsolódó dokumentáció kezelése

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:
  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Minőség alapú gyártási szemlélet
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Munkavégzés helye:

Győr

Amennyiben érdekel állásajánlatunk kattints a „jelentkezz” linkre és add meg elérhetőségeidet. További információkért hívd Danit a +36 30 369 8073-as telefonszámon.

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Budapest, Hungary PP Adecco