Hozzáadott 1 month ago

Gépkezelő kollégát keresünk Székesfehérvárra (Hőkezelő területre)

Munkavégzés helyeFEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2021-11-30

KategóriaManufacturing and Production

Felelősségteljes munkát keresel Székesfehérvár egyik leggyorsabban fejlődő cégénél?
AKKOR JELENTKEZZ AZ ALÁBBI POZÍCIÓNKRA:
HŐKEZELŐ MUNKATÁRS
Miért érdemes itt dolgozni?
Mert versenyképes bérezés jár
Mert az alapbéreden és a műszakpótlékon kívül, havonta jár mozgóbér és negyedévente bónuszkifizetés
Mert az egyik legmodernebb gépparkkal rendelkező cégnél dolgozhatsz
Mert a cég beiskoláztatásban is támogat
Stabil munkahelyen dolgozhatsz
Milyen feladatokért leszel felelős?
Hőkezelő kemencék és a berendezések szakszerű üzemeltetése
Hőkezelési adagszám összeállítása
Mérési feladatok és
Dokumentációk és adminisztráció elvégzése
Gépek és működésük folyamatos felügyelete
Kézi vagy gyalogkíséretű targoncával történő anyagmozgatás
Jelentkezz, ha:
Rendelkezel középfokú végzettséggel (műszaki vagy gépészeti)
Precíz, pontos munkavégzés jellemez
Megoldható a folyamatos munkarend (6+2-es) vállalása hosszú távon (kezdetben normál 3 műszak)
Előnyt jelent, ha:
Rendelkezel targoncás jogosítvánnyal és
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Munkavégzés helye:
Székesfehérvár

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Nagykőrös, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Cegléd, Hungary Staffing Adecco
  • Staff