Hozzáadott 6 days ago

Felelős gépkezelő - Kiemelt kereseti lehetőséggel

Munkavégzés helyeFEJÉR, Sárszentmihály, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2021-11-24

KategóriaManufacturing and Production

Amire számíthatsz, ha elnyered az állást:
  • Kiemelt juttatási csomag
  • Belépési bónusz kifizetés
  • Munkába járás támogatás
  • Felelősségteljes munkakörök, összetett feladatok ellátása
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Modern, rendezett munkahelyi környezet
  • Hosszútávú munkalehetőség

Ezek a feladatok várnak rád:
  • Zsugorfóliázó, nyomdázó és tekercselőgépek használata és felügyelete
  • A legyártott termékek megfelelő csomagolással történő ellátása (címke, tasak).
  • Anyagmozgatás, rakodás
  • Gépek, készülékek, eszközök és szerszámok tisztítása
  • Kisebb hibaelhárítások és paraméter átállítások elvégzése
  • Termékváltások végrehajtása

Te vagy a mi emberünk, ha:
  • Rendelkezel középfokú végzettséggel (érettségi / technikusi végzettség)
  • Előny jelentkezésed során, ha rendelkezel 3324-es targoncavezetői vagy darukezelői engedéllyel
  • Szereztél már tapasztalatot gyártás területén gépkezelői feladatokban
  • Precíz és pontos vagy a munkavégzésben
  • Kötelességtudónak, lojálisnak és megbízhatónak tartod magad
  • Jó a fizikai állóképességed
  • Tudod vállalni a több műszakos munkarendet

Munkavégzés helye:
Sárszentmihály

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • FEJÉR, Sárszentmihály, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Sárszentmihály, Hungary PP Adecco
  • Staff