Hozzáadott 1 year ago

Reporting és IFRS szakértő

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-05-26

KategóriaFinance and Accounting

Miért csatlakozz?
  • Versenyképes bérezési csomag
  • Fejlődési lehetőség egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Rugalmas munkakörnyezet és időbeosztás

Feladatok:
  • Részvétel a cégcsoport IFRS szerinti konszolidált beszámolók elkészítésében (negyedéves, féléves, éves jelentések)
  • Ellenőrzi, támogatja a leányválllalatok adatszolgáltatását
  • Ellenőrzi, támogatja az IFRS standardok csoportszintű használatát
  • Aktív részvétel a csoport folyamatainak standardizálásában, fejlesztésében (adatszolgáltatás, reporting)
  • Standard és eseti reportok készítése
  • Részvétel a vállalatirányítási és reporting rendszer fejlesztésében
  • Támogatja az üzleti és stratégiai tervezést együttműködve a controlling területért felelős szakemberekkel
  • Szakértőként támogatja a cégcsoport M&A tevékenységét

Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 4-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (könyvvizsgálat, reporting)
  • IFRS és konszolidációs ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • ERP rendszer ismeret
  • Csapatmunkában való részvétel
  • Stakeholder management

Előny:
  • ACCA/IFRS mérlegképes képesítés
  • Integrációs folyamatok ismerete
  • Folyamatfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • ERP rendszer bevezetésében szerzett tapasztalat

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Százhalombatta, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • Manager