Hozzáadott 2 weeks ago

Gyártósori festő

Munkavégzés helyeFEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-01-11

KategóriaManufacturing and Production

Amire számíthatsz, ha elnyered az állást:
  • Választható munkarend: 2 vagy 3 műszak
  • Kiemelkedő juttatási csomag:
    • Vonzó alapbér
    • Emelt műszakpótlék
    • Cafetereia
    • Havi bónuszok jelenlét és teljesítmény alapján
    • Félévente prémium kifizetés

  • Modern, tiszta, légkondicionált gyári munkakörnyezet

Ezek a feladatok várnak rád:
  • Szivattyú gyártás során jelentkező festési munkák elvégzése
  • Festést megelőző mosás és tisztítás
  • Automata mosóberendezés kezelése és karbantartása
  • Festék felvitele félautomata berendezéssel
  • Festő berendezés töltése, keverési arány ellenőrzése
  • Festék adagoló berendezés és szórópisztoly tisztítása és karbantartása
  • Szárítókabin ellenőrzése, festékszűrőjének cseréje és takarítása

Te vagy a mi emberünk, ha:
  • Rendelkezel minimum 8 általános iskolai végzettséggel
  • Kiváló a kézügyességed
  • Rendelkezel hasonló munkakörben, ipari festésben szerzett 1-2 éves tapasztalattal
  • Precíznek tartod magad a munkában

Feladataid ellátásához előnyt jelent:
  • Szobafestő-mázoló vagy fényező végzettség
  • Egyedi gyártásban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Bárhonnan végezhető, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • CSONGRÁD, Csongrád - Bokros, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager