Hozzáadott 2 years ago

Termékfejlesztő és gyártáselőkészítő koordinátor

Munkavégzés helyeBARANYA, Komló, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-01-11

KategóriaManufacturing and Production

Amire számíthatsz, ha elnyered az állást:
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munkakör az első naptól fogva
  • Családias munkahelyi légkör
  • Egyedi technológiák, gyártási folyamatok megismerése
  • Vonzó alapbér és béren kívüli juttatások
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség

A következő feladatok ellátása vár majd rád:
  • Együttműködés a cég mintázó, prototípus készítő részlegével
  • A vevők prototípus rendeléseinek fogadása, adminisztrálása, feldolgozása
  • A prototípus rendelések kivitelezése/koordinálása a cég üzemrészlegeivel (grafikusok, szerszámkészítők, széria szerkesztők, szitanyomó üzem, szabászat, varroda)
  • Igényelt alapanyagok és kellékek rendelése, új alapanyagok és kellékek felkutatása és beszerzése
  • Vevő által jóváhagyott minták előkészítése a tömeggyártásra (termékleírások, technológiai leírások, méretsor szériázásának koordinálása, anyaghányad számítás, tömeggyártáshoz szükséges szerszámok elkészítésének koordinálása)
  •  A fejlesztési, gyártási és technológiai folyamat támogatása (gyártási folyamatok optimalizálása, fejlesztése és folyamatos ellenőrzése, a munkaerő termelékenységének támogatása és fejlesztése)
  • Kommunikáció a vevőkkel

Várjuk a jelentkezésed, ha a következőkkel rendelkezel:
  • Minimum középfokú műszaki szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Asszertív kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság és terhelhetőség
  • Kreativitás
  • Minimum 1-2 éves gyártás/termelés területén szerzett tapasztalat

A napi munkavégzésedhez előnyt jelent:
  • Felsőfokú vagy egyetemi végzettség
  • Kommunikáció szintű német nyelvtudás írásban és szóban
  • Textil- vagy könnyűiparban szerzett tapasztalat
  • Gyártási folyamatok koordinálásában szerzett gyakorlat

Munkavégzés helye:
  • Baranya megye

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BÁCS-KISKUN, Tiszakécske, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Cegléd, Hungary PP Adecco
  • Staff