Hozzáadott 2 years ago

Sales representative

Munkavégzés helyeZALA, Nagykanizsa, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-01-31

KategóriaTransportation and Logistics

Amire számíthatsz, ha elnyered az állást:
  • Dinamikus, kihívásokkal teli munkakör
  • Tapasztalatszerzési lehetőség egy zöldmezős vállalat folyamatainak kialakításában
  • Szakmai és személyes fejlődés biztosítása
  • Vonzó juttatási csomag

A következő feladatok ellátása vár majd rád:
  • Új beszállítók és ügyfelek felkutatása, a kiépített kapcsolati háló fenntartása
  • Hosszútávú üzleti együttműködések kialakítása
  • A kereslet-kínálat napi szintű monitorozása az üzleti terv figyelembevételével
  • Piaci információk folyamatos nyomonkövetése, vizsgálata
  • A fuvarozók koordinálása a logisztikai osztállyal együttműködve
  • Keresztkereskedelmi tevékenység fokozása a külföldi kollégákkal együttműködve
  • Teherautók és konténerek kiadásának szervezése
  • Napi kapcsolattartás a különböző, vállalaton belüli osztályokkal (logisztika, pénzügy, számlázás)

Várjuk a jelentkezésed, ha a következőkkel rendelkezel:
  • Felsőfokú/egyetem végzettség (kereskedelem, logisztika, közgazdász)
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Magabiztos nyelvtudás olaszul vagy németül vagy lengyelül szóban és írásban
  • 1-2 éves értékesítés területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló szervező-, elemző képesség, proaktivitás, szorgalom
  • Határozott és magabiztos fellépés

A napi munkavégzésedhez előnyt jelent:
  • Élelmiszeripari területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
  • Nagykanizsa

Legutóbbi kereséseim

  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • HEVES, Csány, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Staff