Hozzáadott 2 years ago

Bérszámfejtő/Könyvelő

Munkavégzés helyeFEJÉR, Bodajk, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-01-11

KategóriaManufacturing and Production

Amire számíthatsz, ha elnyered az állást:
  • Dinamikus, fiatalos munkakörnyezetben való munkavégzés
  • Motivált és motiváló csapatban való együttműködés
  • Szakmai és személyes fejlődés biztosítása
  • Vonzó juttatási csomag

A következő feladatok ellátása vár majd rád:
  • Ki- és belépőkkel kapcsolatos munkaügyi feladatok ellátása
  • Bérszámfejtési feladatok elvégzése
  • Munkaügyi nyilvántartások és bevallások elkészítése
  • Hivatalos szervekkel való kapcsolattartás
  • Kimenő számlák készítése, könyvelése
  • Beérkező számlák könyvelése, utalása
  • Egyéb adó/járulékbevallás elkészítése
  • Havi és éves zárásban való aktív közreműködés
  • Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése: adatszolgáltatások, kimutatások készítése

Várjuk a jelentkezésed, ha a következőkkel rendelkezel:
  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Bérszámfejtés területén szerzett 3-5 év tapasztalat
  • Könyvelői gyakorlat (1-2 év tapasztalat)
  • Naprakész TB, adózási és munkaügyi ismeretek
  • MS-Office felhasználói szintű ismerete
  • Precíz, pontos és önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, csapatszellem

A napi munkavégzésedhez előnyt jelent:
  • Német vagy angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:
  • Bodajk

Legutóbbi kereséseim

  • CSONGRÁD, Mórahalom, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BÁCS-KISKUN, Tiszakécske, Hungary PP Adecco
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco