Hozzáadott 2 days ago

Hibakereső Analizátor állás – X. kerület

Munkavégzés helyeBUDAPEST, PEST, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-01-26

KategóriaManufacturing and Production

Biztos munkahelyen szeretnél dolgozni?
Egy olyan helyen amit nem befolyásol a vírushelyzet?
Havi 15 munkanap, mégis teljes fizetés?
Jól hangzik, nem? A lehetőség a Tiéd!
Csatlakozz hozzánk!
Magyarország Legszerethetőbb munkahelye díj nyertese Gyártósori Operátort keres!
Ez mind jár neked, ha nálunk dolgozol:
◾ teljesítménybónusz műszakpótlék
◾ br. 458.000 Ft+br. 24.400 Ft Cafetéria
◾ szabadon vállalható túlóra
◾ év elejétől béremelések várhatóak
◾ havi és éves bónuszok
◾ biztos, tervezhető fizetés és munkarend
◾ stabil, megbízható háttér
◾ belső álláspályázati rendszer
◾ előre lépési lehetőségek
◾ csapatépítő események
◾ támogató közösség
Feladataid lesznek:
Amikor a teszter gépek hibásnak találnak egy terméket, akkor az alábbi feladatok várnak majd rád:
• kieső termék vizuális ellenőrzése mikroszkóp alatt
• belső áramkör tesztelés autoteszteren keresztül
• multiméter és oszcilloszkóp használata
• a hiba összevetése a mintadarabbal
Ha megvan a hiba, jöhet a javítás:
• forrasztás
• szükség esetén az alkatrészek tisztítása, cseréje
• hiba keletkezésének megállapítása
• elvégzett munka rögzítése saját vállalatirányítási rendszerben
• adatrögzítés SAP-ban
Amire szükségünk van:
• középfokú végzettség (elektronikai végzettség előny)
• LEGALÁBB 1 év releváns tapasztalat
• MS Office felhasználói szintű ismerettel
• 4 műszakos munkarend vállalása (nappal-éjszaka, 12 órás műszakok)
Munkavégzés helye:
• Budapest X. kerületet

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Szentlőrinckáta, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Staff