Hozzáadott 1 year ago

Hibakereső Analizátor állás – X. kerület

Munkavégzés helyeBUDAPEST, PEST, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-12-15

KategóriaManufacturing and Production

Gyere interjúra, és dolgozz velünk ANALIZÁTORKÉNT az új EMELT FIZETÉSEKEN!
Ez mind jár neked, ha nálunk dolgozol:
◾ teljesítménybónusz műszakpótlék
◾ br. 484.000 Ft+br. 25.800 Ft Cafetéria
◾ szabadon vállalható túlóra
◾ havi és éves bónuszok
◾ biztos, tervezhető fizetés és munkarend
◾ stabil, megbízható háttér, belső álláspályázati rendszer
◾ előre lépési lehetőségek
Feladataid lesznek:
Amikor a teszter gépek hibásnak találnak egy terméket, akkor az alábbi feladatok várnak majd rád:

• kieső termék vizuális ellenőrzése mikroszkóp alatt
• belső áramkör tesztelés autoteszteren keresztül
• multiméter használata
• a hiba összevetése a mintadarabbal
Ha megvan a hiba, jöhet a javítás:
• forrasztás
• szükség esetén az alkatrészek tisztítása, cseréje
• hiba keletkezésének megállapítása
• elvégzett munka rögzítése saját vállalatirányítási rendszerben
• adatrögzítés SAP-ban
Amire szükségünk van:
• középfokú végzettség (elektronikai végzettség előny)
• LEGALÁBB 1 év releváns tapasztalat
• MS Office felhasználói szintű ismerettel
• 4 műszakos munkarend vállalása (nappal-éjszaka, 12 órás műszakok)
Munkavégzés helye:

• Budapest X. kerületet
A ,,Jelentkezem” gombra kattintva, vagy
Telefonon:  +36 30 981 0403 telefonszámon

Legutóbbi kereséseim

  • VAS, Szentgotthárd, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • HEVES, Gyöngyöstarján, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco