Hozzáadott 2 years ago

Kontroller

Munkavégzés helyeBUDAPEST, 11. kerület, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-01-31

KategóriaFinance and Accounting

Kontroller

Amire számíthatsz, ha elnyered az állást:
  • Dinamikus, kihívásokkal teli munkakör
  • Szakmai és személyes fejlődés biztosítása
  • Vonzó juttatás
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség

A következő feladatok ellátása vár majd rád:
  • Pénzügyi tervezés folyamatának irányítása, adatok begyűjtése és a pénzügyi tervek határidőre történő elkészítése
  • A havi, negyedéves és éves pénzügyi zárások elkészítése, ehhez szükséges információk összegyűjtése, pénzügyi becslések kalkulációja.
  • Havi, negyedéves és éves vezető jelentések határidőre történő előkészítése és ellenőrzése
  • Pénzügyi és gazdasági elemzések készítése
  • Működő tőke riportok, elemzések készítése
  • Különböző pénzügyi, üzleti és kereskedelmi teljesítményelemzés
  • Pénzügyi modellek (profitabilitási, megtérülési, kereskedelmi, stb.) összeállítása
  • Költség kontroll
  • Beruházási, megtérülési számítások készítése
  • Kockázatelemzések készítése

Várjuk a jelentkezésed, ha a következőkkel rendelkezel:
  • Szakirányú főiskolai/egyetemi végzettség (közgazdász, pénzügy/számvitel)
  • Magabiztos angol nyelvtudás elsősorban írásban
  • 2-3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kiváló elemző képesség, következtetések, javaslatok és megoldások megfogalmazásának képessége
  • Erős problémamegoldó képesség
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Integrált vállalt irányítási rendszer (ERP) ismerete

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Legutóbbi kereséseim

  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Tatabánya, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Pilisszentiván, Hungary PP Adecco
  • Manager