Hozzáadott 2 years ago

Számviteli csoportvezető

Munkavégzés helyeBUDAPEST, 11. kerület, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-01-31

KategóriaFinance and Accounting

Amire számíthatsz, ha elnyered az állást:
  • Dinamikus, kihívásokkal teli munkakör
  • Szakmai és személyes fejlődés biztosítása
  • Vonzó juttatás
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség

A következő feladatok ellátása vár majd rád:
  • A könyvelésnek megfelelő időben történő elvégeztetése, a főkönyvikönyvelés menedzsmentje
  • A számviteli bizonylatok megfelelő dokumentációjának és megőrzésének biztosítása
  • Beszámolók, riportok, bevallások határidő betartásának biztosítása, jogszabályi változások figyelése, eljárások és szabályzatok kidolgozása
  • Havi, negyedéves és éves zárási munkáival kapcsolatos feladatok megszervezése, levezetése
  • Konszolidált számviteli riportok elkészítése
  • Főkönyvek és analitikák rendszeres egyeztetésének előkészítése, ellenőrzése
  • Cégcsoporton belüli forgalmak, egyenlegek havi írásbeli egyeztetések biztosítása
  • A tárgyi eszközökkel kapcsolatos teljes körű adminisztráció és könyvelés felügyelete, leltárak megszervezése és lebonyolítása
  • Készpénzzel kapcsolatos biztonsági és banki utalási folyamatok felügyeletet
  • Pénztári tranzakciók, banki utalások és a bankkal kapcsolatos könyvelések irányítása
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal
  • A költségvetéssel kapcsolatos tételek bevallásának szakmai felügyelete, egyes adók számítása
  • Bevallások, kimutatások, jelentések/riportok szabályszerűen, határidőre történő elkészítése és az illetékes hatóságoknak való benyújtása
  • A Társaság működése kapcsán felmerülő adózási kérdések megválaszolása
  • Éves magyar és IFRS beszámolók (egyedi, konszolidált) határidőre történő elkészítése
  • Az auditok előkészítése, megszervezése és levezénylése

Várjuk a jelentkezésed, ha a következőkkel rendelkezel:
  • Szakirányú főiskolai/egyetemi végzettség (közgazdász, pénzügy/számvitel)
  • Mérlegképes könyvelői képesítés és kamarai regisztráció
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Minimum 5 éves számviteli és pénzügyi területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Konszolidáció készítésében szerzett gyakorlat
  • Magyar Számviteli és Adó törvény ismerete
  • IFRS mérlegképes könyvelői képesítés
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (Navision előny)
  • Magas szintű számítógépes ismeretek

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Nagykőrös, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Oroszlány, Hungary PP Adecco
  • Staff