Hozzáadott 2 years ago

AUTÓSZERELŐ (autóvillamossági tapasztalattal)

Munkavégzés helyeFEJÉR, Norvégia, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-01-11

KategóriaEngineering and Technical

Amire számíthatsz, ha elnyered az állást:
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munkakör az első naptól fogva
  • Családias munkahelyi légkör
  • Havi nettó 800.000 Ft-1.300.000 Ft közötti kereseti lehetőség
  • Helyi magyar nyelvű segítség a külföldi munkavállalásban
  • Segítségnyújtás albérlet keresésben, hogy könnyebb legyen a költözés
  • Költözés és munkába állás előtti 3 hónapos intenzív online norvég nyelvtanfolyam
  • Szakmai továbbképzések
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Normál 8 órás (H-P), 8:00-16:00-ig tartó munkaidő

A következő feladatok ellátása vár majd rád:
  • Személy-, kisteher- és lakóautók teljes körű karbantartása, műszeres diagnosztizálása
  • Gépjárművek szervizelése, felülvizsgálata
  • Garanciális javítások elvégzése
  • Új és használt autók felkészítése
  • Extra felszereltségek és tartozékok utólagos felszerelése a járművekre
  • Javítások szakszerű, önálló elvégzése és dokumentálása
  • Műhely tisztán tartása
  • Berendezések és szerszámok szakszerű használata
  • Felelősség a saját szerszámos ládáért és annak tartalmáért
  • A munkavégzéshez szükséges képesítések és minősítések megszerzése a gyártó/hatóságok/beszállítók által előírtaknak megfelelően

Várjuk a jelentkezésed, ha a következőkkel rendelkezel:
  • Autószerelő szakirányú végzettség (előny: autóvillamossági végzettség)
  • Autóvillamossági szerelésben szerzett tapasztalat
  • Nyitottság, tanulásra hajlandóság
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság és terhelhetőség
  • Minimum 3 éves márkaszervizben (Ford, Nissan, Hyundai) szerzett gyakorlat

Munkavégzés helye:
  • Norvégia

Legutóbbi kereséseim

  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • HEVES, Csány, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • HEVES, Hatvan, Hungary PP Adecco