Hozzáadott 2 years ago

Globális gyártásfejlesztő koordinátor

Munkavégzés helyeBARANYA, Komló, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-01-11

KategóriaManufacturing and Production

Amire számíthatsz, ha elnyered az állást:
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munkakör az első naptól fogva
  • Családias munkahelyi légkör
  • Egyedi technológiák, gyártási folyamatok megismerése
  • Vonzó alapbér és béren kívüli juttatások
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség

A következő feladatok ellátása vár majd rád:
  • Egy kiemelten fontos vevő termékeinek gyárthatóság-fejlesztése
  • Aktív részvétel globális szinten a mintagyártási és sorozatgyártási folyamatok fejlesztésében
  • Gyártási erőforrások felmérése, azok fejlesztése és optimalizálása
  • Termelési gyengepontok feltárása, analizálása
  • LEAN, Kaizen, 6S és ECRS technikák és módszerek betartatása, illetve ahol szükséges annak bevezetése és koordinálása.
  • Napi kapcsolattartás a külföldi partnerüzemekkel (külföldi üzemek esetenkénti látogatása)
  • Rendszeres kommunikáció a megrendelőkkel
  • Aktív részvétel a vevői auditokon
  • VOC jelentések elkészítése

Várjuk a jelentkezésed, ha a következőkkel rendelkezel:
  • Felsőfokú, egyetemi szakirányú végzettség (könnyűipari, közgazdász, műszaki)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Asszertív kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság és terhelhetőség
  • Kreativitás
  • Minimum 1-2 éves gyártás/termelés területén szerzett tapasztalat

A napi munkavégzésedhez előnyt jelent:
  • Kommunikáció szintű német nyelvtudás írásban és szóban
  • Textil- vagy könnyűiparban szerzett tapasztalat
  • Gyártási folyamatok koordinálásában szerzett gyakorlat
  • „B” kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:
  • Baranya megye

Legutóbbi kereséseim

  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Túrkeve, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Gödöllő, Hungary Staffing Adecco
  • Staff