Hozzáadott 2 years ago

Logisztikai csoportvezető – Targoncás

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2021-12-06

KategóriaManufacturing and Production

Az Adecco autóipari beszállító partnere részére keres munkatársat
az alábbi pozícióba:
LOGISZTIKAI CSOPORTVEZETŐ – TARGONCÁS

Miért érdemes jelentkezned?
-    Mert versenyképes jövedelmet kapsz;
-    Mert Cafetéria juttatásra és teljesítménybónuszra számíthatsz;
-    Mert modern munkakörülmények között dolgozhatsz;
-    Mert támogatják munkába járásod, ha a lakóhelyed nem Kecskemét.

Te Vagy az IGAZI, ha:
-    Vezetőüléses targoncavezetői engedéllyel és tapasztalattal rendelkezel;
-    Foglalkoztál már raktározással, van rálátásod a logisztikai folyamatokra;
-    Vállalod a 3 műszakos munkarendet.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:
-    Hosszúvillás targonca használata;
-    Targoncások feladatainak koordinálása;
-    Áruátvétel, összekészítés, beérkező áru ellenőrzése;
-    Teherautók fel- és lerakodása;
-    Aktív részvétel a leltárnál, raktározásnál;
-    Számítógépes adminisztráció (jellemzően Excel táblákban való adatrögzítés).

Munkavégzés helye: Kecskemét

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Staff