Hozzáadott 2 years ago

Operátor – Újhartyán

Munkavégzés helyePEST, Újhartyán, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2021-12-10

KategóriaManufacturing and Production

DOLGOZZ FAL- és SZENDVICSPANEL GYÁRTÓ PARTNERÜNKNÉL ÚJHARTYÁNBAN
az alábbi pozícióban:
OPERÁTOR
Miért érdemes jelentkezned?

• Mert havi bónuszra számíthatsz
• Mert hosszútávú, családias munkahely
• Mert támogatják munkába járásod autó esetén 20Ft/km
• Mert igénybe veheted az ingyenes céges buszjáratokat az alábbi településekről: Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Pilis, Nyáregyháza, Dánszentmiklós, Újlengyel

Milyen feladataid lesznek?

• A gyártósor gépegységeinek üzemeltetése, a manuális munkafolyamatok teljes körű ismerete és aktív gyakorlása
• A termékekkel szemben állított technológiai és minőségi követelményeknek való megfelelés biztosítása és az előírt adminisztráció elvégzése

Jelentkezz, ha:

• 8 általános iskolai végzettséged van
• Felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezel
• Van gyártó környezetben szerzett tapasztalatod
• Vállalod a több műszakos munkarendet

Legutóbbi kereséseim

  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Szolnok, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco