Hozzáadott 2 years ago

Minőségügyi technikus

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Felsőlajos, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2021-12-10

KategóriaManufacturing and Production

Az Adecco a világszerte piacvezető fal- és tető szendvicspaneleket gyártó partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:
MINŐSÉGÜGYI TECHNIKUS

Miért érdemes megpróbálnod?

•    Mert versenyképes bércsomaggal honorálnak;
•    Mert multinacionális környezetben, de egyben családias hangulatban dolgozhatsz;
•    Mert a stabil és kiszámítható nagyvállalati háttérnek köszönhetően hosszú távon számítanak Rád;
•    Mert kiemelten támogatják munkába járásod (autó esetén 20 Ft/km)
•    Mert szerteágazó, kihívásokkal teli kreatív feladatok várnak.
Te vagy az IGAZI, ha

•    Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel (felsőfokú végzettség vagy minőségügyi, méréstechnikai képzés előny);
•    Minőségügyi területen és/vagy gyártásban legalább 1-3 éves szakmai tapasztalatod van
•    Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (MS Office, Word, Excel);
•    Csapatjátékos Vagy, de az önálló munkavégzés sem jelent problémát;
•    Van B kategóriás jogosítványod.
Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

•    Gyártástámogatás minőségügyi oldalról;
•    Belső reklamációk rögzítése, elemzése, javítóintézkedések meghatározása;
•    Belső auditok lebonyolítása;
•    Teljesítménynyilatkozatok, minőségi tanúsítványok készítése;
•    Minőségügyi előírások gyakorlati megvalósításában való aktív részvétel;
•    Kapcsolattartás a külföldi gyárakkal, a részlegekkel, esetenként a vevőkkel;

Munkavégzés helye: Felsőlajos

Legutóbbi kereséseim

  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist