Hozzáadott 1 year ago

Jogi tanácsadó (4 órás munkavégzés)

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-05-26

KategóriaLegal and Compliance

Saját csapatunk bővítéséhez keresünk részmunkaidős jogász kollégát.
Feladatok:
  • Jogi tanácsadás a társaság részére, elsősorban adatvédelmi és munkajogi kérdésekben és feladatokban
  • Csoportszabályzatok implementálása, Utasítások, szabályzatok elkészítése, véleményezése,  szerződéses dokumentumok karbantartása
  • Szerződések jogi véleményezése, jogi állásfoglalások készítése és a felettes által elrendelt egyéb jogi feladatok  elvégzése
  • Társaság napi működésének támogatása és jogszabályi megfelelés biztosítása, valamint a standard-ok, szabályzatok, eljárásrendek implementálása
  • Panaszok, igények, követelések kivizsgálása, kezelése
  • Compliance tudatosság szinjtének növelése a társaságon belül

Amire mindenképpen szükség van a feladatok elvégzéséhez:
  • Szakirányú felsőfokú iskolai végzettség
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent:
  • Munkaerőközvetítés/kölcsönzés területén szerzett tapasztalat
  • Adatvédelmi és/vagy munkajogi tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezési csomag
  • Home Office lehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Változatos feladat
  • Fiatalos csapat
  • Akár azonnali belépés
  • Kreatív feladatok
  • Jó munkahelyi légkör

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco