Hozzáadott 2 months ago

IT Project Manager

Munkavégzés helyeHAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2021-11-17

KategóriaIT and Telecommunications

Feladatok:
  • Vállalatirányítási rendszer bevezetéséhez, kapcsolódó feladatok tervezése, irányítása, nyomon követése
  • A projektcsapat munkájának napi szintű irányítása, támogatása, egyeztetések szervezése, kivitelezése
  • Szoros együttműködés az érintett munkavállalókkal és a projektbe bevont külső IT szolgáltatókkal, tanácsadókkal
  • Projekt határidők tartása, az erőforrásigény megfelelő feltérképezése, tervezése, szervezése
  • A tervek folyamatos igazítása az előre nem látható körülmények figyelembevételével
  • A projektekhez kapcsolódó kockázatok folyamatos kezelése a projekt megvalósítását fenyegető veszélyek elhárítása érdekében
  • A vállalatirányítási rendszer bevezetését követő folyamatos utógondozás, valamint egyéb fejlesztési feladatok koordinálása.

Elvárások:
  • Minimum 3-5 év projektmenedzsment területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség, lehetőleg gazdasági vagy informatikai területen
  • Vállalatirányítási rendszer(ek) ismerete - bevezetésében szerzett tapasztalat előny
  • Magas szintű IT felhasználói ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelési készség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
  • Stabil vállalati háttér
  • Változatos, kihívásokkal teli mozgalmas feladatok
  • Versenyképes fizetés

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Staff