Hozzáadott 2 months ago

Energetikus

Munkavégzés helyeHAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2021-11-17

KategóriaEngineering and Technical

Energetikus

Főbb feladatok:
  • Energiaellátással, energiagazdálkodással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Energetikai mérések végzése, energia veszteségek feltárása
  • Energia költségek optimalizálása
  • Energia felhasználások figyelemmel kísérése
  • Energia felhasználást csökkentő javaslatok kidolgozása, megvalósítása
  • Technológiai folyamatok és berendezések energetikai elemzése
  • Javaslatok kidolgozása megújuló energia alkalmazására
  • Zöld energia pályázatok figyelemmel kísérése, megvalósításuk projektmenedzsmentje

Elvárások:
  • Energetikai mérnöki vagy villamosmérnöki végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • Energia kereskedelemre való rálátás, legújabb szakmai trendek figyelemmel kísérése
  • MS Office felhasználói szintű ismeret

A pályázat elbírálásánál előny:

  • Műszaki ellenőri végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
  • Stabil vállalati háttér
  • Változatos, kihívásokkal teli mozgalmas feladatok
  • Versenyképes fizetés
  • Céges autó

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Üllő, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist