Hozzáadott 2 months ago

Belső Ellenőr

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2021-11-10

KategóriaBanking and Insurance

Nemzetközi hátterű banki ügyfelünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok:
•    Éves ellenőrzési tervben szereplő és terven felüli vizsgálatok végrehajtása a bank központi területein (pl. compliance, jog, beszerzés, számvitel, kontrolling)
•    Anyabank által koordinált vizsgálatokban való részvétel
•    Kockázatok, hiányosságok feltárása, priorizálása, javító intézkedések megfogalmazása
•    A feltárt hiányosságok kiküszöbölésére tett intézkedések nyomon követése
•    Felügyeleti és egyéb külső vizsgálatok támogatása
Követelmények, elvárások:
•    Főiskolai/egyetemi diploma (pénzügyi/gazdasági szakirány)
•    Minimum 1-2 éves könyvvizsgálói vagy minimum 1-2 éves banki, biztosítói belső ellenőri tapasztalat
•    Erős angolnyelv-tudás, elsősorban írásban
•    Rendszer-, folyamat- és kontrollszemlélet
•    Nyitottság a folyamatos szakmai fejlődésre és új témák megismerésére
•    Jó elemző és problémamegoldó készség
Amit kínálunk:
•    Versenyképes bérezés és juttatási csomag
•    Home Office lehetőség
•    Szakmailag erős és támogató csapat

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Tápiószőlős, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Szerencs, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager