Hozzáadott 2 months ago

Kockázatelemző (Modellezés és elemzés)

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2021-11-10

KategóriaBanking and Insurance

Nemzetközi hátterű banki ügyfelünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok:
•    Hitelkockázati modellek (PD, LGD, EAD) fejlesztése
•    Kockázatkezelési riportok előállítása Oracle és SAS adatbázisokból
•    Kockázatkezelési riportok eredményeinek elemzése
•    A modellekhez kapcsolódó monitoring működtetése
•    Rendszeres és ad-hoc elemzések, riportok készítése
•    Közreműködés a kettes pillér alatti tőkekövetelmény számításban
•    Közreműködés kockázatkezelési és anyavállalati projektekben
Elvárások:
•    Szakirányú (közgazdasági, matematikusi) felsőfokú végzettség
•    Magas szintű adatbázis ismeretek (ORACLE, SQL, SAS, EXCEL, ACCESS)
•    Tárgyalóképes angol nyelvtudás
•    Problémamegoldó attitűd
•    Megbízható, pontos, önálló munkavégzés
•    „Csapatjátékos”
Amit kínálunk:
•    Versenyképes bérezés és juttatási csomag
•    Home Office lehetőség
•    Szakmailag erős és támogató, fiatalos, lendületes csapat
•    Kihívások, progresszív fejlődési lehetőség
•    Külföldi anyavállalati kapcsolatok

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Nagykőrös, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco