Hozzáadott 1 year ago

Előmérő adminisztrátor

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-05-13

KategóriaManufacturing and Production

ELŐMÉRŐ ADMINISZTRÁTOR

FELADATOK:
  • a raktárba érkező alapanyagok mennyiségi és minőségi átvétele
  • az alapanyagok tárhelyre betárolása, számítógépes rendszerben rögzítése
  • az alapanyagok lejárati idejének figyelése, a lejárt anyagok elkülönítése
  • a kimérendő alapanyagok összekészítése
  • előmérés, a gyártmányellenőrző lap kitöltése, anyaghiány jelzése
  • a bemérő helyiség takarításának ellenőrzése, az előírt mérleg ellenőrzés elvégzése

ELVÁRÁSOK:
  • érettségi
  • Gyógyszertári asszisztens vagy vegyésztechnikusi végzettség
  • pontosság, precizitás
  • folyamatos koncentráció
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Fizikai teherbírás, jó állóképesség

BÉREZÉS:
  • 207.000 – 226.000 Ft

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest X. kerület

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BÁCS-KISKUN, Tiszakécske, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • HEVES, Maklár, Hungary PP Adecco