Hozzáadott 1 year ago

Műszerész

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-05-13

KategóriaHealthcare and Pharmaceutical

Műszerész

Gyógyszereket, egészségmegőrző készítményeket, gyógyteákat gyártó és forgalmazó cég alapanyagok kiméréséhez munkatársat keres.
MŰSZERÉSZ

FELADATOK:
  • Az üzemben működő termelő és kiszerelő gépek, karbantartása, beállítása, javítása, működtetése.
  • A gépek, berendezések üzemszerű működéséhez szükséges anyagok, alkatrészek pótlása
  • A gépek üzemeltetéséhez kapcsolódó dokumentációk vezetése.
  • Részvétel az éves karbantartási terv elkészítésében és végrehajtásában.
  • A berendezések üzemeltetése közben fellépő hibák /hibás hegesztés, számlejárati idő elcsúszás stb./ gyors és szakszerű elhárítása.

ELVÁRÁSOK:
  • műszaki végzettség
  • Ipari létesítményekben szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat.

BÉR:
  • NETTÓ 233.000 – 246.000 Ft

MUNKAIDŐ:
  • Hétfőtől-Csütörtökig 7:00-16:00
  • Péntek: 7:00-13:30

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest, X. kerület
  • +munkába járási támogatás

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Pilisszentiván, Hungary PP Adecco
  • Manager