Hozzáadott 1 month ago

Villanyszerelőt keresünk Dunakilitire!

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Dunakiliti, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2021-12-16

KategóriaManufacturing and Production

Megbízható, élelmiszeripari Partnerünk Villanyszerelő kollégákat keres két telephelyére, saját állományba, Dunakilitire (Mosonmagyaróvár mellett) és Balmazújvárosba. Igény esetén szállást, munkába-járási segítséget biztosít!

Amennyiben érdekel állásajánlatunk kattints a „jelentkezz” linkre és add meg elérhetőségedet. További információkért hívd Noémit: +36308270177
Kezdd az új évet egy új munkahelyen!
Villanyszerelő
álláslehetőség

Miért érdemes itt dolgozni?

  • Bruttó 450.000 Ft alapbér
  • Túlóra lehetőség
  • Bruttó 12.400 Ft cafeteria/hó
  • Hosszútávú lehetőség
  • Változatos, pörgős feladatok
  • Szakmai kihívások
  • Rugalmas munkaidő
  • Jó munkahelyi légkör
  • Bejárás támogatása
  • Távoli lakhely esetén, kiemelt szállás lehetőség

Milyen feladatokra lehet számítani?

  • Élelmiszer-ipari termelőgépek villamos berendezéseinek karbantartása
  • Gépsor villamos berendezéseinek felkészítése és összeszerelése a termelésre
  • Általános villanyszerelői feladatok elvégzése
  • Villanymotorok javítása
  • Gyártás közben a gépek felügyelete
  • Esetleges meghibásodás elhárítása

Mi szükséges a pozíció betöltéséhez?

  • Villamos szakirányú végzettség
  • Igényes, önálló munkavégzés
  • Szakmai tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó képesség valamint együttműködő készség
  • Terhelhetőség

Mi az, ami előnyt jelenthet?

  • Mosonmagyaróvár, Dunakiliti vonzáskörzeti lakhely
  • Hasonló területen szerzett gyakorlat
  • Vezérlési ismeretek
  • Jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • Dunakiliti

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Miskolc, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • Manager