Hozzáadott 1 year ago

Nettó 250-300 ezer Ft - Építőipari festőgép kezelő

Munkavégzés helyePEST, Budaörs, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-06-21

KategóriaBuilding and Construction

Infrastrukturális beruházásokat végrehajtó építőipari partnerünk keresi új munkatársát az alábbi munkakörbe:
Építőipari festőgép kezelő

Amik a feladataid lesznek:

  • Építőipari gépek kezelése (útburkolati festőgépek és kapcsolódó eszközök)
  • A kezelési és karbantartási gépbeállítások elvégzése
  • Munkavégzéshez kapcsolódó dokumentumok (fuvarokmányok, menetlevelek, gépüzem naplók stb.) naprakész vezetése
  • Egyéb fizikai feladatok elvégzése

Amit kérünk:

  • Hasonló területen szerezett 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Rugalmasság
  • Megfelelő fizikai állóképesség
  • Csapatszellem

A munkakör betöltéséhez előny:
  • Mélyépítés, út-, alagút-, hídépítési gép, fenntartó és kárelhárító gépcsoportok OKJ és NKH végzetség

  • B , C, C+E kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat, tachográf kártya (GKI nem szükséges)

Ajánlatunk:

  • 1 műszak (09:00-17:30)
  • Nettó 250.000-300.000 Ft alapbér
  • Havi 20%-os teljesítménybónusz
  • Jogosítványok megszerzésének támogatása
  • Hosszú távú szerződés

Munkavégzés helyszíne:

  • Rugalmas munkavégzési hely Budaörsi telephellyel

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • PEST, Budapest XIII., Hungary PP Adecco
  • VAS, Szombathely, Hungary PP Adecco