Hozzáadott 1 year ago

Munkavédelmi Technikus

Munkavégzés helyeNÓGRÁD, Szügy, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-05-12

KategóriaManufacturing and Production

Légy részese egy olyan cégnek, akik a világ vezető autóipari beszállítói, jelenleg további fejlődésen és stratégiai fejlesztésen dolgoznak, így keresik következő szakemberüket a közös cél megvalósításához.
Dolgozz a cég saját alkalmazásában!

MUNKAVÉDELMI TECHNIKUS
Miért fogod igazán jól érezni magad Nálunk?
  • Jó hangulatban és modern környezetben dolgozhatsz
  • Munkádra hosszú távon számíthatsz
  • Versenyképes jövedelmet adunk munkád elismeréseként
  • Lojálisan és maximális rugalmassággal állunk hozzád

Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:
  • 1 műszakos, 8 órás munkarend
  • Rugalmas munkarend
  • Versenyképes fizetés, de kíváncsiak vagyunk a Te bérigényedre is
  • Cafeteria
  • Negyedéves/ Féléves juttatás
  • Útiköltség és gumiabroncs támogatás
  • Biztonságos, fertőtlenített munkakörnyezet
  • Előrelépés, fejlődési lehetőségek
  • Bejelentett munkaviszony

Az alábbi feladatokat kell majd ellátnod:

  • Munkavédelmi-, Tűzvédelmi és Környezetvédelmi szaktevékenységekben való közreműködések
  • Auditokon való aktív részvétel
  • Munka-, tűz- és környezetvédelmi tájékoztatók megtartása, képzések szervezése a munkavállalóink számára
  • Munkaterületeken alkalmazott gépek, berendezések rendszeres ellenőrzése munka-, tűz- és környezetvédelmi szempontból
  • Munkahelyi kockázatértékelés, munka- és tűzvédelmi szabályzat, egyéb dokumentumok ellenőrzése, frissítése
  • Munkahelyi balesetek kivizsgálásában való segédkezés
  • Munka- és tűzvédelmi oktatások lebonyolítása
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • Társosztályokkal való aktív közreműködés

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:
  • Munkavédelmi technikus végzettséggel rendelkezel
  • Proaktív gondolkodás jellemez
  • MS Office felhasználói szintű ismerete nem jelent gondot
  • Magabiztos, határozott személyiséged van
  • Számodra a megoldandó probléma nem gondot, hanem kihívást jelent
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Precízen, pontosan és megbízhatóan dolgozol
  • Hosszútávra keresel munkát, mert mi hosszútávra keresünk Téged!

Munkavégzés helye:
  • Szügy

Mindent összegezve, várnak a csapatba😊 Küldj egy Önéletrajzot, és dolgozz jó helyen, barátságos kollégákkal!
További információkért hívhatod Gabit is a 06303456191 telefonszámon.

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Manager