Hozzáadott 2 years ago

CNC gépkezelő - Ballószög - 1 műszak

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Ballószög, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2021-12-13

KategóriaManufacturing and Production

Szórakoztató ipar részére közel 20 éve  Laser projektor gyártással foglalkozó partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:
CNC gépkezelő

Miért lehet ez egy jó lehetőség Neked?
  • Mert anyagilag megbecsültnek érezheted magad
  • Mert 1 műszakos munkarend vár;
  • Mert támogatják munkába járásod;
  • Mert hosszú távra terveznek Veled;
  • Mert változatos teendők várnak Rád egy stabil cégnél barátságos, dinamikus környezetben.

Milyen feladataid lesznek?
  • 3 tengelyes CNC Datron marógép kezelés
  • Alkatrészek előkészítése műszaki rajz alapján
  • Megtervezni a műveleti sorrendet, vagy követni az előírt műveleti rendet.
  • Beállítani a megmunkáló gép üzemi jellemzőit
  • Elvégezni a megmunkólógép és szerszámok alapvető karbantartását.
  • Alkalmazni az alapvető és a precíziós mérőműszereket és idomszereket.
  • Alkatrészek minőségének ellenőrzése az ellenőrzési utasítások alapján
  • Alkatrészek csomagolása
  • A környezeti, egészségvédelmi és biztonsági rendszer előírásainak és utasításainak betartása, különös tekintettel az előírt védőeszközök viselésére

Te vagy az IGAZI, ha
  • Műszaki végzettséggel vagy műszaki irányú tapasztalattal rendelkezel
  • Szívesen állsz neki a feladatok megoldásának
  • Precízen, pontosan és megbízhatóan dolgozol
  • Szabadidődben szeretsz jó kézügyességet igénylő szereléssel foglalkozni

Munkavégzés helye: Ballószög

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Kunszentmiklós, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • HEVES, Csány, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco
  • Manager