Hozzáadott 2 years ago

Raktáros

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest IV., Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-01-18

KategóriaBuilding and Construction

Raktáros

Partnerem széleskörű és átfogó megoldásokat és szolgáltatásokat kínál a biztonság és a beléptetés területén!
Több, mint 130 országban vannak jelen, így egyszerre helyi szinten és globálisan is működnek!

Jelentkezz RAKTÁROS pozíciónkra!

Feladatok:

• Beérkező áru átvétele, ellenőrzése, rendszerezése

• Raktári rend és tisztaság fenntartása

• Raktározáshoz kapcsolódó dokumentáció kezelése

• Közreműködés a leltározásban

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fix alapbér
  • Cafeteria (BKV bérlet, egészségbiztosítás, stb)
  • Munkaidő: 6-14:30-ig

Elvárásaink:

• Középfokú végzettség

• Könnyűgép kezelői jogosítvány előny (OKJ-s bizonyítvány)

• Hasonló területen szerzett tapasztalat (1-3 év)

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal!

Legutóbbi kereséseim

  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Demecser, Hungary PP Adecco
  • Staff