Hozzáadott 1 year ago

Termelési és beszerzési asszisztens

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-05-26

KategóriaBuilding and Construction

Csatlakozz a vállalathoz, amely a beléptetési és biztonsági megoldások piacán világszinten az első három vállalat egyike! Közel 16000 alkalmazottal, több mint 130 országban vannak jelen. Aki velük kezd dolgozni, azonnal érzi ezt: kíváncsiak az emberekre és mindig a legjobbat várják tőlük. Az új munkatársakhoz őszintén közelednek és bizalommal üdvözölik őket – ez kultúrájuk része, amely évek óta sikeressé teszi őket. Baráti légkörű, kitűnő csapatban várnak leendő kollégáid és vezetőid. Kellemes munkakörnyezetet, fejlődési lehetőséget és érdekes, változatos munkakört kínálnak
Téged keresünk, ha:
  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Angol középfokú nyelvtudással bírsz szóban és írásban
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak (Excel, Word, Outlook)
  • Precíz, önálló és proaktív munkavégzés jelemző rád
  • Jó a kommunikációs és a problémamegoldó készséged

Munkavégzés helye: Budapest, 4. kerület, Óradna utca
Feladataid lesznek:
  • Műhely adminisztráció elvégzése:
    • műhely rendeléseinek kezelése
    • készletellenőrzés
    • átmozgatási és termelési rendelések adminisztrálása
    • egyéb adminisztrációs munkák

  • Kapcsolattartás a szállítókkal, beszerzések napi ügyintézése
  • Sustainability report (negyedéves, éves jelentések) elkészítése
  • Procurement adatszolgáltatáshoz információk gyűjtése
  • Raktári adminisztráció támogatása szükség esetén
  • Általános beszerzést támogató feladatok

Miért jelentkezz?
  • Hosszútávú munkalehetőség, biztos vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Kiemelkedő cafeteria és éves bónusz
  • Kitűnő tanulási, továbbképzési lehetőségek
  • Családias légkör

16.000-en már őket választották!
Jelentkezni magyar és angol önéletrajz csatolásával tudsz.

Legutóbbi kereséseim

  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Demecser, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Jászárokszállás, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco