Hozzáadott 1 year ago

Operátor munkalehetőség szállással

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Sopronkövesd, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2023-01-03

KategóriaManufacturing and Production

Nyugat-magyarországi partnerünkhöz keresünk operátorokat, ingyenes szálláslehetőséggel!
8 órás, 3 műszakos munkalehetőség férfiaknak,nőknek és pároknak egyaránt.

Jelentkezz még ma és kezdd az újévet egy új munkahelyen!
Amit kínálunk:
  • bejentett munkaviszonyt
  • azonnali kezdést, határozatlan idejű szerződést
  • modern, kiemelten tiszta munkakörnyezetet
  • Kiemelkedő bérezést + műszakpótlékokat
  • bónuszrendszert
  • hóközi bérelőleget
  • 13. havi juttatást, üdülési támogatást
  • Munkába járáshoz ingyenes céges buszjáratokat
  • Hétvégi hazautazás támogatást
  • Ingyenes szálláslehetőséget, (2-3 ágyas szobák, pároknak külön elhelyezés)

Feladatok:
  • biztonsági övek gyártás, szerelése

Elvárások:
  • munkaalkalmassági teszt teljesítése
  • min. befejezett 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • megbízhatóság

Legutóbbi kereséseim

  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • CSONGRÁD, Mórahalom, Hungary PP Adecco
  • Staff