Hozzáadott 1 year ago

Műszakvezető - 1 műszak

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2022-04-27

KategóriaManufacturing and Production

Patnerünk az SMT technológia és az elektronikai ipar egyik meghatározó vállalatcsoportjának tagja. Győri telephelyükön saját állományukba keresnek kollégát műszakvezető pozícióba.
Amit kínálunk:
  • Hosszútávú munkalehetőség 1 műszakban, napi 8 órában
  • Összetartó, kis létszámú csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Átlagon felüli alapbér és plusz juttatások

Elvárások:
  • Megbízható és terhelhető személyiség
  • Műszaki végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (+német nyelvtudás előny)
  • Pár hetes müncheni betanulás vállalása (extra napidíj fejében)

Feladatok:
  • Csapat irányítása, feladatok koordinálása
  • Kapcsolattartás társterületekkel
  • Termelési terv nyomon követése
  • Minőségbeli hibák észlelése, megoldása
  • Beosztottak diszciplináris felügyelete
  • Termeléssel, munkavédelemmel, minőségüggyel és logisztikával kapcsolatos napi ügyintézés, dokumentáció.

A pályázathoz önéletrajz csatolása szükséges.
Amennyiben érdekel állásajánlatunk kattints a „jelentkezz” linkre és add meg elérhetőségeidet. További információkért hívd Danit a +36 30 369 8073-as telefonszámon.

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BÁCS-KISKUN, Kiskunmajsa, Hungary PP Adecco